INVITATIONAL

NORTHERN

WELLINGTON


Bay of Plenty
Marty's Bar (Sunday)
Marty's Bar (Thursday)

Wellington
Bellevue Cash
Bellevue Gardens Sunday
Bellevue Gardens Wed
Charltons
Halfway 5 Points
Horse & Hound Monday
Horse & Hound Thursday
Island Bay Bar
Mariner Thursday
Mariner Tuesday
Palliser Hotel
Petone WM Club
Associates
Roto-Vegas Club (Inc)
Satellite
Winners
Independent Poker League
Porirua Club
Rimutaka Tavern
Shoot outs
Qualifiers


Invitational Listing

 
Reg Name Wins
8336 Aerin S 1
8072 Ala 2
5047 Allan Pollitt 5
408 Andre van der Meel 2
4338 Andrew Hendry 1
8323 Andy F 1
523 Andy Webber 2
4166 Aorangi Rimene 1
4454 Awan 4
451 Basil Xygalas 1
5925 Bede Mexted 1
5116 Bhunesh Daji 3
5575 Bill Olsen 1
11504 Bob Ramsay 1
2143 Brendon Timu 1
11056 Brian Larsen 1
11074 Brian McKeown 2
5432 Bruce King 3
4518 Cade Ogle 1
528 Carl (Island Bay) 1
2132 Chanelle Lynch 1
2359 Charles Simpson 1
11542 Chris Hunter 1
8226 Colleen Hilder 1
5600 Craig McNeil 1
2275 Cynthia van er Veen 1
2380 Darryl Kereopa 1
2181 Deano Bentley 1
11651 Dennis Stewart 1
8070 Dylan Bentley 3
7464 Edward Arnold 1
2296 Fano Vaega 1
9283 Gabe Likio 1
9383 Geoff Burt 2
2202 Georgie Makamaka 2
5583 Gina Tomasi 3
462 Harry Todd 1
7450 Hata Maki 2
4187 Huck Quinn 2
2209 Iggy Phillips 1
5933 Janice Butterfield 3
11016 Jardena Larsen-Tomasi 3
8243 Jayden Cotton 1
2155 Jaysin Fale 1
8334 Jesse Cunningham 2
2387 Jim Pandelidis 1
8228 Jim Reinke 4
8219 John Braddock 2
11067 John Emmerson 3
430 John Wylie 7
11070 Jon Shaw 1
7425 Jono Kelly 1
6002 Joseph Hirini 1
2284 Joyce Pav 1
8335 JP 1
540 Junior (Island Bay) 2
10170 Karen Conway 1
6009 Keitha Kopa 2
7462 Kene Campbell 1
11053 Kerry Castle 3
5207 Krystle Longstaff 2
8529 Kunal Arora 3
4103 Lisa Glover 3
9736 Marcus Barratt 4
5239 Maria Cooper 1
4300 Mark Liddell 1
10053 Marty McLean 2
11000 Matt Saggers 1
11065 Mef Tomasi 2
2208 Meg Gracie 2
407 Memory Rota 1
2420 Michael Titene 1
2122 Mike Dunn 1
2433 Mike Prodger 3
405 Mo Jaiteh 1
5001 Mr Poker 1
11015 Mus Tomasi 8
2330 Owen Chen 3
5585 Pafelio Tomasi 1
2292 Paul Marris 2
11163 Paula Westrupp 2
2370 Pete McGhie 8
2133 Pete Wisnoski 1
8523 Peter Jackson 2
7483 Peter Makiha 1
4190 Phoenix 3
2207 Ra Ukich 2
4407 Renee Reriti 1
5955 Ricky White 1
8076 Rod Lamberth 1
2383 Ryan Woolly 1
4188 Samantha Keefe 1
1103 SARAH KITSON 1
4127 Scotty Reiri 4
2195 Sharon Makamaka 1
5584 Silia Sefo 1
541 Simon Bell 1
2427 Simon Chow 7
2381 Simon Oakley 3
11024 Sioa Sage 1
5033 Stan Bradbrook 1
10026 Steve Everill 1
8327 Steve-O 1
504 T J (Island Bay) 4
2252 T J Ngaheke 3
2398 Tahu Hunter 5
8238 Tania Cotton 2
5573 Theresa Bourne 4
2266 Thomas Pritchard 2
6004 Tim Huriwai 1
6810 Trish Lewis 1
10089 Tukahara Hare 1
11626 Vinnie Karini 1
2384 Wardy 2
5250 Wayne Toms 1
2366 Wiremu Moeahu 4

Current season qualifiers are listed below

Player Search:

1 to 10 of 10 players
Rego Name Wins
4454Awan1
11074Brian McKeown1
1200DAVID R1
8053Ian Klein1
1167JAY R1
9736Marcus Barratt1
432Neville Hart1
1107NICK B1
8076Rod Lamberth1
2384Wardy1


Coming Events - Venues will be confirmed soonest

 
Halfway Fizzer 4
2/3 November
Register 10.30 am for 11 am start 
 
Season Final 4
14/15 December
Register 10.30 am for 11 am start